"Szansa na Sukces. Eurowizja 2020" wchodzi w decydującą fazę. Po trzech odcinkach eliminacyjnych odcinków programu poznaliśmy pełny skład finału polskich preselekcji. O prawo do reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie w ostatecznej rozgrywce walczyć będzie troje uczestników: doświadczona wokalistka i akorka dubbingowa, Kasia Dereń, zwyciężczyni 10. edycji "The Voice of Poland", Alicja Szemplińska oraz czeski piosenkarz, Albert Černý, który rok temu wystąpił z zespołem Lake Malawi na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Kiedy i której godzinie oglądać finał eurowizyjnej "Szansy na Sukces" w TVP 2? Jakie utwory zaprezentują na żywo kandydaci? Wszystkie szczegóły do sprawdzenia już teraz poniżej.

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - FINAŁ

Zgodnie z regulaminem polskich eliminacji do Eurowizji 2020, wszyscy finaliści "Szansy na Sukces" zaśpiewają po dwie piosenki. Kasia Dereń, Alicja Szemplińska i Albert Czerny wykonają więc nie tylko swoje premierowe utwory, przygotowane specjalnie z myślą o Eurowizji w Rotterdamie, ale także covery zwycięskich eurowizyjnych hitów.

Wielki finał "Szansy na Sukces", pełniącej rolę krajowych eliminacji do 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, odbędzie się już w niedzielę, 23 lutego. Początek transmisji na żywo o godz. 15:15 na antenie telewizyjnej Dwójki.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Dereń - kim jest zwyciężczyni 1. odcinka "Szansy na Sukces"?