Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 już za chwilę. Warto zatem wiedzieć, kto będzie towarzyszyć reprezentantowi Polski na scenie. Kim są tancerze, którzy uświetnią występ Brzozowskiego? Skąd możemy kojarzyć chórzystę? Sprawdźcie koniecznie!

Tancerze Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski już wkrótce wykona na żywo utwór "The Ride". Zawalczy o miejsce w sobotnim finale Eurowizji 2021. Reprezentantowi Polski towarzyszyć będzie ekipa tancerzy. W trakcie występu Rafała Brzozowskiego zobaczymy czterech tancerzy. Będą to: Daniel Borzewski, Bartosz Kołecki, Miłosz Kuterasiński oraz Maciej Miśkiewicz. Wszyscy należą do grupy tanecznej Volt kierowanej przez Agustina Egurrolę. Juror "Dance Dance Dance" jest również obecny w Rotterdamie, ponieważ to właśnie on odpowiada za choreografię.

PRZECZYTAJ: POLSKA NA EUROWIZJI 2021: kiedy i gdzie oglądać występ Rafała Brzozowskiego? Sprawdź

Kim jest Daniel Borzewski?

Daniel Borzewski to Mister Polski 2019. Pochodzi z Radzikowa Nowego, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Ma 25 lat. 

Jest zawodowym tancerzem od lat związanym z grupą Volt Agustina Egurroli. 25-latek występował w wielu popularnych programach, m.in. "Mam Talent" (gdzie doszedł aż do półfinału), "Taniec z Gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Jaka to melodia", czy"The Voice of Poland". Mister Polski 2019 tańczył również na festiwal w Opolu, czy imprezach sylwestrowych TVP

Ponadto, Daniel Borzewski prowadzi social media grupy tanecznej Volt oraz zajmuje się stronami internetowymi agencji tanecznej Agustina Egurroli.

Kim jest Bartosz Kołecki?

Do grupy Volt należy od 2017 roku. To utytułowany tancerz, którego możemy kojarzyć nie tylko z parkietu. W kwietniu 2018 Bartosz Kołecki pojawił się w programie "Milionerzy". Musiał zmierzyć się m.in. z pytaniem o piosenkę Sławomira. "Czym polewają się rycerz Sławomir i królowa nocy Magdalena w Zakopanem z hitu gwiazdy rock-polo?". Do wyboru były następujące propozycje: woda z potoka, kwaśnicą od gaździny, gorzałką i szampanem. Tancerz znał poprawną odpowiedź. Ostatecznie milionerem nie został, ale zarobił kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

Kim jest Paweł Skiba?

To jednak nie koniec. Brzozowski może liczyć także na wsparcie wokalne podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Przez cały występ artyście będzie towarzyszył jeden chórzysta – Paweł Skiba. Muzyk jest wokalistką, akordeonistą i autorem tekstu. Na co dzień występuje w zespole GooseBumps i jest związany ze Studiem Accantus. Widzowie mogli go oglądać w "Jaka to melodia?"czy "Must Be The Music".

ZOBACZ TAKŻE: EUROWIZJA 2021: wyniki 1. półfinału. Kto awansował do sobotniego finału? Wiemy!