Za nami drugi z trzech odcinków specjalnego wydania "Szansy na sukces", dzięki której poznamy polskiego reprezentanta na 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Przypomnijmy, że tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 29 listopada w Warszawie. W związku z pandemią koronawirusa Eurowizja Junior 2020 zostanie zorganizowana w formie zdalnej - młodzi artyści nie pojawią się fizycznie w stolicy Polski, a wystąpią jedynie w studiach publicznych nadawców.

"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020" - wyniki drugiego odcinka

Występy wschodzących gwiazd muzyki w drugim odcinku "Szansy na sukces" oceniali: Cleo, Gromee oraz Michał Wiśniewski. Zdaniem byłych reprezentantów Polski na dorosłej Eurowizji najlepiej zaprezentowała się Agata Serwin z utworem "What makes you beautiful" zespołu One Direction i to właśnie ta utalentowana 13-latka dołączyła do zwyciężczyni poprzedniego odcinka - Leny Marzec. 

Kim jest Agata Serwin?

Agata Serwin ma 13 lat i pochodzi z okolic Krakowa. Aktualnie uczęszcza do siódmej klasy szkoły podstawowej, a jakiś czas temu, mimo młodego wieku została absolwentką szkoły muzycznej. Poza śpiewaniem olbrzymią pasją młodej artystki jest także malarstwo. 

ZOBACZ TAKŻE: Lena Marzec z "The Voice Kids" pierwszą finalistką "Szansy na sukces"