Eva Longoria wraz z innymi cenionymi gwiazdami wzięła udział w sesji zdjęciowej autorstwa fotografa Oliviera Ciappy. Fotograf miał dość homofobicznego języka, który nasilił się podczas debaty o małżeństwach jednopłciowych we Francji.

W ramach protestu Olivier Ciappa stworzył serię intymnych portretów, na których uchwycił francuskie gwiazdy w wyimaginowanych parach homoseksualnych. Do projektu ”Wyimaginowane pary” zaproszono przede wszystkim francuskich celebrytów i sportowców. Na czarno-białych zdjęciach zobaczymy między innymi: Florenta Manaudou, Fredericka Bousqueta, Larę FabianW sesji wzięła udział także Eva Longoria.

Gwiazdy pozują w intymnych sytuacjach - tuż po przebudzeniu, podczas wspólnej kąpieli czy chwilę przed pocałunkiem. 

- Wszystkie te obrazy, wyimaginowanych i rzeczywistych par, mają ten sam czarujący i ciepły monochromatyczny styl, który sprawia, że wglądają nie tylko atrakcyjnie, lecz także ponadczasowo. - mówi Olivier Ciappa w rozmowie z The Huffington Post. 

W projekcie wzięły udział także prawdziwe homoseksualne rodziny, samotni rodzice, osoby niepełnosprawne, osoby o różnych kolorach skóry, różnych religiach.

Zobaczcie niezwykłą sesję Oliviera Ciappy!