MATERIAŁ PARTNERA

Na świętowane przez cztery dni otwarcie Posnanii ściągnęły prawdziwe gwiazdy i tłumy Poznaniaków - od 19 października centrum zakupów i lifestylu odwiedziło około 300 000 osób! Wszystko zaczęło się w środowy wieczór, gdy na wielkim otwarciu Posnanii pojawiała się Eva Longoria, hollywoodzka aktorka znana m.in. z serialu Gotowe na wszystko. Gwiazda szybko zdobyła serca licznie zgromadzonej publiczności, a dziesiątki tysięcy poznaniaków szybko przekonało się, że warto było czekać na ten moment. Na super-promocje w butikach zaprosili natomiast Magda Mołek i Filip Chajzer, a wieczór uświetniony został ogłoszeniem laureata konkursu, który od tygodni elektryzował świat mody – Dress for the Star. Zaprojektuj sukienkę dla Gwiazdy. Spośród prawie 90 zgłoszeń, wybrano 5-ciu finalistów. Główną nagrodę zdobyła kreacja Szymona Mrózka.

Posnania to nowoczesne miejsce zakupów i lifestyle’u, ale także mody. To ona w dniu otwarcia królowała na scenie. Przy aplauzie publiczności, Eva Longoria zaprezentowała również swoją własną, bardzo kobiecą, kolekcję stworzoną dla ekskluzywnej marki The Limited. Dodatki do wszystkich kreacji pochodziły z butików zlokalizowanych w Posnanii.

Po oficjalnej części gali otwarcia nadszedł czas na tak długo wyczekiwane przez wszystkich zakupy.
A było w czym wybierać! Z okazji premiery Posnania przygotowała dla klientów aż czterodniową, wyjątkową wyprzedaż w ramach Shopping Night. Nic więc dziwnego, że Posnanię w pierwszych dniach odwiedziła też plejada polskich gwiazd. Przy okazji goście poproszeni zostali o przetestowanie innowacyjnych usług i udogodnień dostępnych w nowym centrum. O swoich doświadczeniach opowiedzieli Filipowi Chajzerowi, który przez trzy kolejne dni od otwarcia powadził utworzoną na tę okazję wewnętrzną telewizję Posnania Live.

Warto dodać, że było, co testować, bo Posnania dla swoich klientów przygotowała masę większych i mniejszych propozycji, które czynią zakupy łatwiejszymi oraz przyjemniejszymi. Hanna Lis chwaliła usługę Handsfree Shopping, czyli zakupy bez konieczności noszenia toreb – te dostarczane są przez sklepy wprost na parking. Wrażenie na dziennikarce zrobiła również usługa concierge pozwalająca w centrum zarezerwować stolik w restauracjach albo zamówić bilet na poznańskie wydarzenia kulturalne.

Znany bloger modowy Ekskluzywny Menel opowiadał natomiast publiczności o możliwości robienia w Posnanii zakupów w towarzystwie osobistego stylisty, a raper Mezo przyjechał zaś do centrum na rowerze przy okazji prezentując dostępne dla fanów dwóch kółek stacje napraw dla rowerzystów oraz szatnię, w której do dyspozycji są np. suszarki do ubrań.

Przez trzy dni celebryci udowadniali, że Posnania na nowo definiuje pojęcie komfortu i radości z zakupów. Wśród gości byli również  Marcelina Zawadzka, Iza Miko, Joanna Horodyńska, Omena Mensah, Weronika Rosati, Sergiusz Osmański, Marta Wierzbicka, Jessica Mercedes, czy Barbara Kurdej-Szatan.

W sobotę wieczorem, na zakończenie 4-dniowego otwarcia Posnanii, licznie przybili fani bawili się podczas koncertu Grzegorza Hyżego.