Od jakiegoś czasu mówiono, że Eva Longoria w połowie października przyleci do Polski. W jakim celu? Tym razem nie będzie kręciła tu serialu ani filmu. Eva Longoria została twarzą centrum handlowego w Poznaniu - Posnania.

Właśnie trwa otwarcie galerii handlowej Posnania, której Eva Longoria została twarzą. Aktorka nie tylko zaprezentuje się na ściance, ale przede wszystkim pomoże rozstrzygnąć rywalizacje, którą od tygodni prowadzą młodzi projektanci.

Zdjęciem z Polski Eva Longoria pochwaliła się na swoim Instagramie. Aktorka przyleciała do naszego kraju wczoraj. Jako ambasadorka pokazała w mediach społecznościowych krótki filmik sprzed galerii. Co więcej dziś pokazała kolejny filmik z przygotowań do otwarcia, na którym widzimy jak w towarzystwie stylistki i fryzjera jeszcze w szlafroku w doskonałym humorze przygotowuje się do wielkiej gali. 

Kilka minut temu na Instagramie Evy Longorii pokazało się zdjęcie aktorki z Poznania. Gwiazda zaprezentowała się na otwarciu w pięknej, eleganckiej czarnej sukience, która pochodzi z jej linii dla marki The Limited.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Eva Longoria została twarzą centrum handlowego w Poznaniu. Gwiazda przyjedzie do Polski!