29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dopiero 31 stycznia, ale internetowa zbiórka pieniędzy już się rozpoczęła. Wśród przedmiotów, które można wylicytować na charytatywnych aukcjach na rzecz WOŚP 2021 znalazła się m.in. para butów od Evy Longorii. Znana amerykańska aktorka przekazała na licytację opatrzoną autografem parę butów, które zaprojektowała we współpracy z marką Eobuwie.

Buty z kolekcji Evy Longorii do wylicytowania na aukcji WOŚP 2021

Przedmiotem aukcji są buty z linii Eva Longoria x eobuwie.pl. Zwycięzca licytacji sam wybierze model, który najbardziej mu się spodoba, a także wskaże rozmiar. Cena wywoławcza to 500 złotych.

- Jestem bardzo podekscytowana, że biorę udział w 29. Finale WOŚP. Możecie wylicytować buty z mojej kolekcji  oraz plakat z moim autografem dla siebie, swojej mamy, przyjaciółki, czy siostry. Z pewnością będą świetnym prezentem. Produkty z mojej kolekcji możecie dostać w sklepach Eobuwie i Modivo zarówno starcjonarnie, jak i online. Są naprawdę ponadczasowe i sprawdzą się na każdą okazję; sama noszę je codziennie - powiedziała Eva Longoria w wideo nagranym specjalnie na tę okazję.

Przypomnijmy, że jak dotąd jedną z najbardziej dochodowych aukcji w historii WOŚP było spędzenia wspólnego dnia z Donaldem Tuskiem w Brukseli. Dzień z byłym premierem został w 2017 roku wylicytowany dwukrotnie, co dało w sumie zawrotną kwotę 740 300 zł. 

Dodajmy, że główny cel tegorocznego finału WOŚP to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.