W kolekcji Petticoat dostępne będą wybrane produkty CYBEX.

Radość, zabawa i ekstrawagancja – to właśnie wyróżnia najnowszą, ekskluzywną kolekcję projektanta Jeremiego Scott’a. Amerykańska ikona designu już po raz czwarty wnosi swoją wyjątkową wizję do świata produktów dziecięcych. Wózek, fotelik samochodowy oraz podręczna stylowa torebka odzwierciedlają odważny styl projektanta.

“Kocham kreatywność i różnorodność, w każdym aspekcie projektowania – ubrania, samochody, kostiumy sceniczne gwiazd pop, czy wózki. Podoba mi się pomysł, iż stają się one częścią czyjegoś życia” – mówi Jeremy Scott, szczegółowo opisując wizję, jaka towarzyszyła mu podczas tworzenia kolekcji PETTICOAT. Główną inspiracją projektanta byli nowocześni rodzice, którzy prowadzą aktywny i radosny tryb życia. Zasługują na design, który odzwierciedli ich osobowość i odważny styl.

W nowej kolekcji Fashion PETTICOAT pojawiają się groszki w każdym rozmiarze. Legendarny hit Franka Sinatry - Polka Dots and Moonbeams, to doskonałe nawiązanie do tej kolekcji. Grochy pojawiają się w pop kulturze i świecie mody od ponad wieku. W kolekcji PETTICOAT, białe wzory prezentowane są na tle pięknej czerwonej tapicerki i z pewnością nie umkną niczyjej uwadze. Hipnotyzujący design sprawia, że spoglądając na produkt, za każdym razem pojawia się inny wzór. Wisienkę na torcie stanowi duża kokarda - wyraz czystej radości, który wywołuje uśmiech na twarzy i idealnie łączy się z całością ekskluzywnej kolekcji.

Why? Because “everything is better with a bow on it!”

W kolekcji PETTICOAT dostępne są: Siedzisko Spacerowe PRIAM i Gondola PRIAM LUX, Siedzisko Spacerowe MIOS i Gondola MIOS LUX oraz Fotelik samochodowy CLOUD Z i-SIZE, który jednocześnie zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas podróży.

Kolekcję dopełniają akcesoria: komfortowy śpiworek Platinum oraz modna podręczna torebka.

Kolekcja dostępna będzie online oraz w wybranych sklepach partnerskich CYBEX od lutego 2021.
Więcej informacji: https://cybex-online.com/petticoat