Ewa Bem nie wróci do koncertowania. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, że wokalistka ma zamiar powrócić na scenę po dłuższej przerwie, okazuje się, że gwiazda niestety jednak nie ma w planach żadnych występów na żywo. Przypomnijmy, że śmierć ukochanej córki sprawiła, że Ewa Bem odwołała swoje wszystkie koncerty, aby w spokoju przeżyć żałobę oraz zająć się osieroconymi wnukami: trzyletnią Basią i czteroletnim Tomkiem. Jakiś czas temu pojawiły się jednak doniesienia o tym, że Ewa Bem powoli przygotowuje się do powrotu na scenę. Wykonawczyni przeboju "Moje serce to jest muzyk" rozwiała jednak wszelkie nadzieje fanów.

- Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Ewa Bem nie wraca na scenę

Ewa Bem rozpoczęła swoją spektakularną karierę w 1969 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności na polskim rynku muzycznym wydała siedem solowych płyta oraz kilka albumów w ramach działalności w zespołach Bemibek i Bemibem. Wokalistka jak nikt inny łączyła z powodzeniem takie gatunki, jak jazz, pop i blues.

Starsza córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek zachorowała na raka w 2015 roku. We wrześniu 2017 roku dziennikarka przegrała walkę z glejakiem. Miała 39 lat. Zdjęcie Ewy Bem z córką Pamelą znajdziecie w GALERII >>