Ewa Bem wraca na scenę pół roku po śmierci córki. Jeszcze w styczniu mąż artystki zapewniał, że jego pogrążona w żałobie żona nie ma zamiaru wrócić na scenę. Jak jednak dowiedział się Fakt, po upływie czasu, Ewa Bem zmieniła swoją decyzję. Artystka już wkrótce ruszy w trasę koncertową i ogłosi daty koncertów. Przypomnijmy, że córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek zmarła 30 września 2017 roku w wieku 39 lat, po przegranej walce z nowotworem. Śmierć ukochanej córki była dla gwiazdy olbrzymim ciosem, przez który zdecydowała się zawiesić karierę...

Ewa Bem wraca na scenę

"Mogę potwierdzić, że powoli szykujemy trasę koncertową. Na pewno jeszcze w tym roku, prawdopodobnie już niedługo. Jesteśmy w trakcie ustaleń. Dokładne terminy nie są jeszcze doprecyzowane" – powiedział w rozmowie z Faktem Andrzej Łukasik, menedżer wokalistki z agencji artystycznej Blue Note.

Pamela Niedziałek-Bem - kim była córka Ewy Bem?

Pamela Niedziałek-Bem była starszą córką Ewy Bem. Przyszła na świat 12 grudnia 1978. Z zwodu była dziennikarką. Przez ostatnie lata pracowała w stacjach TVN 24 i TVN 24 BiS. Starsza córka Ewy Bem w 2015 roku dowiedziała się, że ma guza mózgu. W tym czasie dziennikarka była już w drugiej ciąży, wtedy - z córką Basią. Jej córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie w 6. miesiącu ciąży. 30 września 2017 roku Pamela Niedziałek-Bem przegrała dwuletnią walkę z nowotworem. Osierociła dwoje małych dzieci.