Ewa Bem zdecydowała właśnie, że zawiesza swoje koncerty przynajmniej do końca tego roku. Gwiazda estrady postanowiła zrezygnować z występów scenicznych na czas żałoby. Taką decyzję gwiazdy w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził jej menadżer:

„Z wiadomego powodu koncerty jak na razie zostały zawieszone." 

Ewa Bem skupia się na rodzinie po śmierci córki Pameli

Ewa Bem skupia się obecnie na opiece nad wnukami: 3-letnim Tomkiem oraz 2-letnią Basią. Sprawy rodzinne są dla niej w tej chwili najważniejsze i nie ma się temu w ogóle co dziwić. Póki co nie wiadomo, czy koncerty gwiazdy zostały odwołane tylko do końca tego roku, czy jednak na dłużej. Pewne jest tylko, że wokalistka potrzebuje teraz spokoju i dużo siły na zajmowanie się wnuczętami, które niedawno temu straciły ukochaną mamę…

Pamela Niedziałek-Bem  - kim była córka Ewy Bem?

Przypomnijmy, Pamela Niedziałek-Bem była starszą córką Ewy Bem. Przyszła na świat 12 grudnia 1978. Z zwodu była dziennikarką. Przez ostatnie lata pracowała w stacjach TVN 24 i TVN 24 BiS. Starsza córka Ewy Bem w 2015 roku dowiedziała się, że ma guza mózgu. W tym czasie dziennikarka była już w drugiej ciąży, wtedy - z córką Basią. Jej córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie w 6. miesiącu ciąży. 30 września 2017 roku Pamela Niedziałek-Bem przegrała dwuletnią walkę z nowotworem. Osierociła dwoje małych dzieci.