Ewa Bilan-Stoch dostała pracę w telewizji podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. Żona Kamila Stocha przyjęła propozycję Eurosportu. Ta decyzja życiowej partnerki polskiego skoczka jest o tyle zaskakująca, że jeszcze niedawno, pomimo wzmożonego zainteresowania mediów i kibiców jej osobą po Gali Mistrzów Sportu, deklarowała chęć pozostania w cieniu słynnego męża i prowadzenia normalnego życia poza światem mediów i celebrytów. W jakiej roli zatem Ewa Bilan-Stoch pojawi się na antenie sportowej stacji?

ZOBACZ: EWA BILAN-STOCH Kim jest żona Kamila Stocha? Mamy jej najlepsze zdjęcia z Instagrama!

Ewa Bilan-Stoch na zimowej olimpiadzie Pjongczang 2018

Jak informuje Eurosport, Ewa Bilan-Stoch oraz youtuber Gonciarz, skoczek Jakub Kot i słynny biathlonista Tomasz Sikora stworzą gwiazdorską ekipę, która będzie relacjonować wydarzenia ze zbliżających się zimowych igrzysk w Pjongczangu. Na czym dokładnie będzie polegać jej praca? Okazuje się, że żona Kamila Stocha będzie przybliżać widzom historię i kulturę Korei Południowej., czyli gospodarza tegorocznej olimpiady zimowej.

Popisy Ewy Bilan-Stoch na antenie Eurosportu będzie można śledzić od 9 do 25 lutego 2018. Myślicie, że fotografka i menedżerka polskiego skoczka sprawdzi się w tej roli?