Ewa Bilan-Stoch zachwyciła swoim oryginalnym i skromnym strojem, sympatyczną aparycją i piękną przemową na Gali Mistrzów Sportu. Ładna blondynka, podobnie jak Kamil Stoch, pochodzi z Zakopanego. Ze swoim od dwa lata młodszym mężem formalnie związała się podczas ślubu kościelnego w sierpniu 2010 roku. 33-latka z wykształcenia jest pedagogiem, obecnie jednak pracuje jako menedżerka swojego męża. Jej wielką pasją, z której również się utrzymuje, jest fotografia artystyczna, co zresztą widać przeglądając profil Ewy Bilan-Stocha na Instagramie. Żona Kamila Stocha mogłaby wykorzystać chwilę popularności i zaistnieć w show-biznesie, ale wyznała że ma zupełnie inne plany...

Ewa Bilan-Stoch będzie drugą Anną Lewandowską?

"Wybieram normalne życie wśród lokalnej społeczności. Zamiast bywać na ściankach, wolimy z mężem chodzić na wspólne spacery, randki, spędzać czas ze znajomymi i realizować swoje zainteresowania" - wyznała w rozmowie z “Party” żona Kamila Stocha.

POLECAMY: 26. FINAŁ WOŚP Ile pieniędzy zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? [NA ŻYWO]

Ewa Bilan-Stoch jest nie tylko "żoną", ale również realizuje swoją karierę:

 "Jest silna, konkretna i dobrze wie, czego chce. Prowadzi agencję marketingu sportowego, Klub Sportowy Eve-nement Zakopane dla młodych skoczków” mówi dziennikarka Paulina Chylewska.