Ewa Błachnio urodziła się 31 grudnia 1984 roku (obecnie ma 33 lata) jako córka Barbary i Tadeusza. Jest absolwentką studiów na kierunkach politologia i dziennikarstwo. W 2014 roku zdała eksternistyczny egzamin na aktora dramatu przed komisją egzaminacyjną ZASP.

Ewa Błachnio – Kabaret Limo

Ewa Błachnio zasłynęła jako artystka kabaretowa. Widzów w całej Polsce bawiła jako charakterystyczna członkini Kabaretu Limo, który współtworzyła w latach 2000–2014. Obecnie wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą prowadzi audycję „Poliż temat” w radiu RMF FM.

Ewa Błachnio – Taniec z Gwiazdami

Wyjątkowo głośno o Ewie Błachnio zrobiło się, kiedy zdecydowała się na udział w szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” emitowanej przez telewizję Polsat. Jej partnerem tanecznym był Jacek Jeschke, z którym zajęła piąte miejsce, odpadając w siódmym odcinku show. Jej przygoda z programem trwała od 2 września do 14 października 2016 roku.

O czym Ewa Błachnio będzie mówiła w najnowszym programie „Kuba Wojewódzki”? Przekonajcie się oglądając kolejny odcinek talk-show już we wtorek, 10 kwietnia 2018? Tylko w TVN ;-)