Ewa Chodakowska już niedługo poprowadzi swój własny program w TVP 2. Trenerkę będzie można zobaczyć na antenie telewizyjnej Dwójki w każdy poniedziałek o 11.15 w programie "Pytanie na Śniadanie-Extra". Chodakowska będzie mówiła w nim o tym, co jest najbliższe jej sercu, czyli o zdrowiej diecie i regularnych ćwiczeniach. Trenerka fitness poruszy też tematy motywacji oraz szeroko rozumianego zdrowego trybu życia. Ewa wie już nawet, kto wystąpi w jej programie jako pierwszy. 9 kwietnia jej gośćmi będą rodzice czworga dzieci, którzy przy bardzo napiętym grafiku tak czy siak znajdują czas na ćwiczenia i zdrowe gotowanie.

Ewa Chodakowska w "Pytanie na Śniadanie-Extra"

Ewa Chodakowska w swoim nowym programie chce się jednak skupić głownie na tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. Dla tych widzów przygotowała porady z zakresu dietetyki, mikroodżywiania i specjalne treningi fitnessowe. A jak sama czuje się przed nagraniami swojego nowego cyklu? O swojej ekscytacji napisała już na Instagramie:  

Jaka przejęta na focie, uff.. Z PRZYSPIESZONYM BICIEM SERCA i mokrymi łapkami oznajmiam, ze w każdy poniedziałek o godzinie 11:15 będę prowadzącą @pytanienasniadanie. Mój debiut już za tydzień! Dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci.. bez narzucania tego co i jaki sposób mam robić… będę poruszać bliskie mi tematy, z osobami, które chce przedstawić bliżej widzom, w imię motywacji i edukacji. To jak? Cieszysz się? Czy dostałaś białej gorączki na samą myśl? Przyjmę każda opinie na klatę!

My już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy po raz pierwszy Ewę w roli prowadzącej swój własny cykl!

A Wy będziecie ją oglądać w każdy poniedziałek o 11.15 w programie "Pytanie na Śniadanie-Extra"?