Ewa Chodakowska to zaraz obok Ani Lewandowskiej najsłynniejsza polska trenerka. Miłość swojego życia poznała w 2009 roku… przypadkiem w Grecji. Lefteris Kavoukis od samego początku zawrócił jej w głowie. Para pobrała się 25 września 2013 roku. Dziś swoje życie dzielą między Polskę a Grecję, czym chętnie chwalą się na portalach społecznościowych.

Zobacz: EWA CHODAKOWSKA na egzotycznych wakacjach z mężem. Wypoczywają na Mauritiusie [ZDJĘCIA]

Ich związek szybko stał się medialny, a wszystko za sprawą mediów społecznościowych Ewy Chodakowskiej. Trenerka ma rzesze fanów – jej profil na Facebooku lubi prawie 2 miliony użytkowników! Nic więc dziwnego, że internauci chętnie komentują każdą sferę życia ich idolki. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście jej życie prywatne.

Zobacz: EWA CHODAKOWSKA Szczerze o mężu: "Sprawdzamy się jako partnerzy i kochankowie!"

Ewa Chodakowska chętnie dzieli się więc z fanami zdjęciami ukochanego Lefterisa Kavoukisa. W ubiegłym roku para świętowała drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji zakochani wybrali się do pięknej Barcelony. Oczywiście trenerka podzieliła się z internautami zdjęciem z ukochanym.

Zobacz: EWA CHODAKOWSKA Świętuje rocznicę ślubu w Barcelonie! [FOTO]

Zaledwie kilka miesięcy temu Lefteris Kavoukis obchodził urodziny. Trenerka wykorzystała swoje media społecznościowe i złożyła mu piękne urodzinowe życzenia. Dziś zakochani są małżeństwem już trzy lata i nie szczędzą sobie czułości. W mediach społecznościowych Ewy Chodakowskiej znajdziemy masę romantycznych zdjęć.

Zobaczcie w naszej galerii jak czule się kochają!

 

Przeczytaj także: EWA CHODAKOWSKA Tak świętowała urodziny męża