Jak się okazuje, polskie gwiazdy nie tylko odkupują od siebie kreacje i dodatki, ale też... mieszkania! Ewa Chodakowska wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem juz niedługo zamieszka w luksusowym apartamencie, który para odkupiła od rodziny Piotra Kraśko. Dziennikarz razem z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko i trójką dzieci niedługo wyprowadzi się do nowej posiadłości. Klucze do starego mieszkania przekazał zaś Ewie Chodakowskiej. To właśnie Lefteris i Ewa są nowymi nabywcami 360-metrowego apartamentu na warszawskim Mokotowie. Kiedy planują przeprowadzkę?

Jak podał serwis party.pl, apartament Piotra Kraśko, który kupiła Ewa Chodakowska, znajduje się na dwóch ostatnich pietrach wieżowca. Rozciąga się z niego wspaniały widok, który można podziwiać z dużego tarasu. Taki apartament to z pewnością idealne miejsce do życia dla pary, ale niekoniecznie dla dużej rodziny. Dlatego Kraśkowie rozważają kupno domu, tak by ich dzieci miały wystarczająco dużo przestrzeni i by otoczenie było dla nich bardziej przyjazne. Z pewnością nie pogardziliby rozległym ogrodem, w którym mała Laura mogłaby stawiać swoje pierwsze kroczki. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Ewa Chodakowska z mężem wprowadzą się do apartamentu, w którym dotychczas mieszkali Kraśkowie. Wiadomo jednak, że wiosna sprzyja zmianom (oraz przeprowadzkom).

Zobaczcie w naszej GALERII zdjęcia warszawskiego apartamentu Ewy!

Ewie Chodakowskiej gratulujemy jednak nie tylko kupna nowego mieszkania, ale także pobicia rekordu Guinessa w przyjmowaniu pozycji planku przez 60 sekund! BRAWO!