Ewa Chodakowska znana jest z tego, że co jakiś czas wyjeżdża w ciepłe miejsca, aby odetchnąć i nabrać sił do pracy. Nie jest to trudne, gdyż jej mąż pochodzi z Grecji - zakochani często tam bywają, zamieszczając na portalach społecznościowych zdjęcia dokumentujące wizytę.

Tradycją jest również "Tydzień Metamorfoz" - Ewa Chodakowska podaje swoim fankom dokładny rozkład ćwiczeń i obiecuje, że pierwsze efekty zauważą właśnie po tygodniu wysiłku stosowania się do jej rozpiski. Organizowane są zarówno obozy, na których można ćwiczyć bezpośrednio z najsłynniejszą trenerką w Polsce, jak i ich wirtualne odpowiedniki: trenować można we własnym domu, każdego dnia podawana jest dokładna rozpiska ćwiczeń. 

Tym razem Ewa Chodakowska i jej mąż, Lefteris Kavoukis, wyjechali na jedną z najbardziej znanych i uwielbianych wysp - Mauritius.

"Mark Twain powiedział, że Bóg stworzył Mauritius na podobieństwo raju. Nie mogłam tego wyrazić lepiej. Week of Metamorphosis in Maurice - here and now #tydzienmetamorfozyzchodakowska" - napisała Ewa na Intagramie. 

Z tej okazji chwali się w sieci zdjęciami, które prezentujemy w naszejGALERII>>

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się siostrą. Podobna?

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!