Ewa Chodakowska ambasadorką W.KRUK! OHELO trenerki jest siódmą kolekcją ambasadorską W.KRUK. Dotychczas powstały kolekcja autorska Przyjaźń Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, Freedom oraz Freedom WOLF EDITION Martyny Wojciechowskiej, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek. Nowa kolekcja Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK wykonana została ze złota, srebra oraz złoconego mosiądzu. Waleczną i pełną życia roślinę reprezentuje jej owoc – jagoda. W autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej wykorzystano również motyw listka ohelo oraz emblemat kolekcji, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki. 

" - W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione. Dlatego codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces… Słodki jak jagody OHELO" - mówi o kolekcji Ewa Chodakowska.

Kolekcja Ewy Chodakowskiej - W.KRUK

W kolekcji Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK znajdziemy naszyjniki, które można nosić kaskadowo oraz modne kolczyki, które można dowolnie łączyć, dopełniając te w rozmiarze XL mniejszymi wzorami lub nosić jako zestawy, po dwie pary. Delikatne bransoletki dostępne są w wersji na rękę i kostkę. Ewa Chodakowska uwielbia pierścionki, nie mogło więc zabraknąć ich w kolekcji – w barwnych wariantach z charakterystycznymi akcentami w kolorach turkusu, czerni i koralowej czerwieni oraz bezkamieniowe. Pośród biżuterii znajdziemy też dodatek w formie breloka OHELO.

Ewa Chodakowska - kolekcja W.KRUK: modele i ceny

Kolekcja OHELO Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK dostępna jest od 27 lutego w sklepie internetowym wkruk.pl, a od 1 marca w salonach W.KRUK na terenie całej Polski.

Zobacz modele i ceny kolekcji Ewy Chodakowskiej dla W.KRUK --->