Przed nami wielki finał "Dance, dance, dance". Zwycięzców pierwszej polskiej edycji tanecznego show TVP2 poznamy już w najbliższą niedzielę! Na scenie, oprócz finałowych par - Patricii i Victorii Kazadi oraz Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, zobaczymy także taneczny występ Idy Nowakowskiej. Jurorka wykona choreografię do utworu Hozier „Take Me To Church”. Tuż po zakończeniu pokazu, Ewa Chodakowska postanowiła skomentować to, co zobaczyła na scenie. Przy okazji odniosła się do wcześniejszych opinii Nowakowskiej na temat występów uczestników show. 

Ewa Chodakowska o Idzie Nowakowskiej

"Były takie momenty, kiedy nie do końca rozumiałam oceny Idy - i zupełnie serio - zwłaszcza kiedy wchodziły w grę duże emocje. Ale teraz, patrząc na to wykonanie na scenie, wychodzę z założenia, że najpierw trzeba wymagać od siebie, żeby wymagać od drugiego człowieka. Tutaj siedzi przykład mistrzowski. Ida ma prawo wymagać" - powtórzyła dwukrotnie Ewa Chodakowska.

Pod ogromnym wrażeniem występu Idy była nie tylko Ewa Chodakowska, ale także Robert Kupisz, który na stojąco oklaskiwał koleżankę z jurorskiej ławy. Cały występ Idy Nowakowskiej będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę.

Finał "Dance, dance, dance": kiedy?

Wielki finał zostanie wyemitowany w Wielkanoc o godzinie 20:55 w TVP2.