Ewa Chodakowska z roku na rok coraz częściej spotyka się z pytaniami o macierzyństwo. Choć gwiazda fitnessu i bizneswoman już nie raz podkreślała, że bezdzietność jest jej wyborem, to wciąż spotyka się z tego powodu ze złośliwymi komentarzami i wydumanymi domysłami internautów. W jednym z ostatnich wpisów na swoim oficjalnym profilu na Facebooku postanowiła więc raz na zawsze uciąć spekulacje na ten temat.

Ewa Chodakowska odnosi się do tego, dlaczego nie ma dzieci

31 stycznia Chodakowska wstawiła na swój fanpage zdjęcie z mężem oraz nowym członkiem swojej rodziny - uroczym szczenięciem rasy bichon frise. Przy okazji wyznała, że nie zgadza się z opinią, iż para, która nie wychowuje potomstwa, nie ma prawa określać siebie mianem rodziny.

- Nie chce nikogo urazić, bo często czytam: "EWKA! Pora na dziecko! Małżeństwo bez dzieci to nie rodzina" Hmm... zaryzykuję i podpiszę to zdjęcie RODZINA. I nie.. nie trzeba mnie żałować... Mogę mieć dzieci. Mój mąż też. Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjedzie czas... - napisała Ewa.

- Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, JAK MAJĄ ŻYĆ - dodała.

Wpis trenerki spotkał się z bardzo pozytywną reakcją internautów.

- Nie jestem Pani fanką, ale tu ma Pani sto procent racji! Powodzenia w realizacji SWOICH WŁASNYCH życiowych celów.

Cieszę się że głośno mówisz o piętnowaniu kobiet za brak dzieci, to wybór każdej z nas i ludzie w końcu powinni to uszanować.

Dokładnie, niech każdy żyje swoim życiem i pozwoli żyć innym tak jak chcą.

Myślicie, że tym wpisem Ewa Chodakowska uciszy hejterów?

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska reaguje na złośliwe komentarze: "To nie tak, że lata staram się o dziecko, którego nie mogę mieć"