Ewa Chodakowska, choć nie ma w zwyczaju zamykać się na pytania dziennikarzy dotyczące jej życia prywatnego, to jednak niechętnie opowiada o swojej rodzinie. Trenerka fitness, która już niemal od 10 lat funkcjonuje w polskim show-biznesie, zdaje sobie sprawę, jakie mogą być tego konsekwencje. I o ile nieraz pokazywała już w mediach swojego męża, o tyle swoich dwóch sióstr – już nie. Aż do teraz!

Ewa Chodakowska pokazała siostry!

Jak się bowiem okazuje, Ewa Chodakowska nie jest jedynaczką! A o tym dowiedzieć się mogliśmy dopiero teraz, kiedy trenerka pokazała w końcu w sieci zdjęcie w wycieczki rowerowej, na którą zabrała swoje dwie siostry. Jak się dowiadujemy z jej wpisu, obie są od niej starsze. Ale czy to ma znaczenie?

Ewa Chodakowska pochwaliła się uroczym zdjęciem ze swoimi siostrami na Instagramie. Co pod nim napisała?

Siostrzany ZACIESZ! Tak.. to moje rodzone siostry .. jedna starsza ode mnie 11 druga 13 lat .. Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo.. Kilka dni po moich narodzinach – w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala – kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka.. Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej – dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało! KOCHAM NAJMOCNIEJ!!! #sisiA#sisiB#family PS. A my dziś już od rana na rowerach.

Fani Ewy od razu ochoczo zaczęli komentować zdjęcie swojej idolki. Pogratulowali jej przy okazji tego, że ma tak dobry kontakt ze swoimi siostrami.  Odnieśli się też do tematu podobieństwa między nimi:

Starsze o 11 i 13 lat??? Niemożliwe, wyglądają super!

Fajny ten siostrzany team! Jesteście mega podobne!

Nie widać tej różnicy wieku! A i urodowo jakby trojaczki!

Siostry? Starsze? No way! Co najwyżej bliźniaczki w tym samym wieku co Ewa!

Jesteście ciekawi, jak wyglądają starsze o 11 i 13 lat siostry Ewy Chodakowskiej? Koniecznie zajrzyjcie do naszej GALERII ;-)