Ewa Chodakowska i jej mąż - Lefteris Kavoukis, są razem od ponad siedmiu lat! Para poznała się w Grecji w 2009 roku zupełnym przypadkiem, a dokładnie przez wspólnych znajomych. Lefteris od samego początku zawrócił jej w głowie. Para pobrała się 25 września 2013 roku. Dziś Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis dzielą swoje życie między Polskę i Grecjęczym chętnie chwalą się w swoich mediach społecznościowych. Ich związek bardzo szybko stał się medialny za sprawą rozgłosu jaki zyskała Ewa Chodakowska - z dnia na dzień została okrzyknięta trenerką wszystkich Polek. Ostatnio Chodakowska wspominała na Facebooku swój bajkowy ślub i podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami!

POLECAMY: EWA CHODAKOWSKA tajemnica jej wagi rozwiązana! Ile waży popularna trenerka fitness?

Wiadomo, że życie prywatne naszych idoli to coś, co najbardziej nas interesuje. Na szczęście Ewa Chodakowska co rusz zapewnia fanom dawkę swojego życia prywatnego, dzieląc się z nimi zdjęciami ukochanego Lefterisa Kavoukisa. Tym razem pokazała prywatne zdjęcia ze swojego bajkowego ślubu. Ceremonia odbyła się cztery lata temu w warszawskim klasztorze dominikanów. Trenerka miała na sobie piękną suknię La Manii projektu Joanny Przetakiewicz, z którą Chodakowska prywatnie się przyjaźni. Druhną panny młodej była grecka piosenkarka - Amaryllis.

ZOBACZ TEŻ: EWA CHODAKOWSKA Najseksowniejsze zdjęcia ulubionej trenerki Polek [INSTAGRAM]

Fani gwiazdy są zachwyceni prywatnymi fotografiami ślubnymi Ewy Chodakowskiej. Wyrazili to w bardzo przychylnych komentarzach:

"Ewa , uśmiechnięta, radosna, tryskająca energią, miłością , super razem z mężem tworzycie mega związek. Przyjemnie się na Was patrzy."

"Te zdjęcia są cudowne! Energia z nich bijąca i ta radość aż cieszy serce na odległość."

Podzielacie zdanie obserwatorów Ewy Chodakowskiej? ;)