Ewa Chodakowska cieszy się niebywałą popularnością, m.in. w mediach społecznościowych. Do tej pory na Facebooku zgromadziła wokół siebie prawie 2 miliony fanów. Wszystko dzięki opracowywaniu specjalnych treningów i diet, które mają nie tylko pomóc zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać szczupłą sylwetkę. 

Niezwykle popularne wśród wielbicielek Ewy Chodakowskiej są również "Tygodnie Metamorfoz" - trenerka z jednej strony podaje swoim fankom dokładny rozkład ćwiczeń i obiecuje, że pierwsze efekty zauważą właśnie po tygodniu stosowania się do jej rozpiski. Z drugiej strony organizowane są zarówno obozy, na których można ćwiczyć bezpośrednio z najsłynniejszą trenerką w Polsce, jak i ich wirtualne odpowiedniki: trenować można w domowym zaciszu.

Ostatnio z "Tygodnia Metamorfoz" skorzystała Agnieszka Szulim oraz Joanna Przetakiewicz, które dołączyły do Ewy Chodakowskiej na Mauritiusie.

Po powrocie z tej pięknej wyspy trenerka pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła w ciągu 9 ostatnich lat. Tak podpisała zdjęcie:

Właśnie wróciłam z TYGODNIA METAMORFOZY .. Jedno z pierwszych pytań jakie padło to "ile czasu zajęło Ci wypracowanie takiej sylwetki"... Całe życie - odpowiedziałam :) jeśli robisz to TYLKO DLA SYLWETKI TO POLEGNIESZ .. 
Od 7-19 roku życia byłam hiper aktywna! I jadłam super zdrowo !! Parówki chowałam za lodówkę , kiełbaski dawałam kotu albo psu - zależy kto sie nawinął .. za co dostawało mi sie po uszach .. Nie lubiłam niezdrowego !!! Jadłam mnóstwo warzyw i owoców z naszej działki , mieliśmy swoje kury :) uwielbiałam świeże jajka , zdrowe mięsko .. wszystkie produkty od ciotki, babci ze wsi. do dzis pamietam smaki :). Jako dziecko jeździłam na olimpiady sportowe, krotki dystans - moja bajka! Skok w dal! Petarda. Cała moja podstawówka i liceum to jeden wielki BZIK na punkcie sportu.. Silne smukłe ciało, niski procent tkanki tłuszczowej, bez najmniejszych zaburzeń i niebezpieczeństw dla zdrowia - napisała poruszona Ewa Chodakowska w Internecie.

Jak oceniacie metamorfozę trenerki? 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE:EWA CHODAKOWSKA na egzotycznych wakacjach z mężem. Wypoczywają na Mauritiusie [ZDJĘCIA]

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!