Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami ostatnimi wydarzeniami z jej życia. Niestety, nie dotyczą one spraw zawodowych, a zdrowotnych problemów jej ukochanego męża. Życiowy partner najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce, Lefteris Kavoukis, trafił do szpitala w Atenach, gdzie w piątek po południu przeszedł operację.

Jestem w Atenach. Od niecałych dwóch tygodni. Lelo właśnie został zabrany na salę operacyjną. Przed nim półtoragodzinna operacja. I chociaż wiem, że wszystko będzie dobrze, czuję tę bezsilność. Mam kamień zamiast żołądka. Na klatce piersiowej stoi słoń. Tłumaczę sobie, że takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień - napisała w poście na Instagramie.

Mąż Ewy Chodakowskiej trafił do szpitala

Ewa Chodakowska w tych trudnych momentach jak zwykle może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy momentalnie zalali jej profil na Instagramie setkami komentarzy ze słowami wsparcia. My także mocno trzymamy kciuki za powodzenie operacji i życzymy Lefterisowi szybkiego powrotu do pełnej formy. Dodajmy, że trenerka na razie nie zdradziła, co dokładnie dolega jej mężowi. 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - historia związku

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się dziesięć lat temu na greckiej wyspie Naksos. Ślub wzięli 9 września 2013 roku w rodzinnym mieście trenerki, Sanoku. Mąż Ewy Chodakowskiej pochodzi z Aten. Jest sportowcem i jednym z najbardziej znanych trenerów personalnych w Grecji. Aktualnie pomaga Ewie w prowadzeniu jej biznesów - pełni funkcję prezesa w firmie Bebio.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska zdradziła Magdzie Mołek, kiedy będzie mieć dziecko