Dlaczego Ewa Chodakowska nie ma dzieci? Wygląda na to, że spora liczba internautów ma dużo do powiedzenia na ten temat. Niekoniecznie miłego. Pomimo tego, że popularna trenerka i bizneswoman jest niezwykle spełniona w życiu prywatnym i zawodowym, to stale musi mierzyć się z wścibskimi pytaniami o macierzyństwo. Do przykrych komentarzy na temat braku potomstwa odniosła się w nowym poście na Instagramie, opublikowanym wymownie na drugi dzień po Dniu Matki.

Co chwila dostaję bęcki za to, że nie jestem mamą. Wiele osób próbuje mi dać do zrozumienia, ze jestem niekompletna, że jestem niewystarczająca. Hmm... Swoich dzieciaków nie mam, ale pożyczam te od siostry i kocham, kocham nad życie - napisała na Instagramie pod wspólnym zdjęciem z siostrzenicą Vanessą i siostrzeńcem Alexem.

Ewa Chodakowska wyjaśnia, dlaczego nie ma dzieci

Bizneswoman i guru milionów Polek odniosła się także do teorii i domysłów na temat tego, czemu w wieku 38 lat nadal nie została matką.

- To nie tak Kochane, że latami staram się o dziecko którego nie mogę mieć. To jak wygląda moje życie, jest moim świadomym wyborem - wytłumaczyła.

Chodakowska wyraźnie zaznacza we wpisie, że pytania o dzieci są intymne i nie na miejscu. Zwraca uwagę, że takimi komentarzami można, nawet nieświadomie, zranić kobietę, która pragnie potomstwa, ale ma problem z zajściem w ciążę.

- Nie wyobrażam sobie, jak się czuje kobieta, która dzieci mieć nie może, a bardzo pragnie... i zderza się z takimi tekstami. Bardzo niesprawiedliwe i na pewno bardzo przykre - napisała w odpowiedzi na komentarz fanki.

Trudno się z nią nie zgodzić.

Zobacz zdjęcia Ewy Chodakowskiej z mężem i dziećmi jej rodzonej siostry w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska zdradza, co zrobi, gdy izolacja dobiegnie końca [TYLKO U NAS]