Ewa Chodakowska rozpoczęła sprzedaż zdrowych przekąsek o nazwie "Be Raw". Wam również się to z czymś kojarzy? Do tej pory na polskim rynku rządziły przecież dietetyczne batony Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, zaledwie kilka minut po tym jak Chodakowska ogłosiła informację o swoim nowym biznesie, na oficjalnym profilu Lewandowskiej na Instagramie pojawił się post na temat... nowości w sygnowanej przez nią marce spożywczej "Foods by Ann". Być może był to zupełny przypadek, ale możemy się domyślać, że znane propagatorki zdrowego stylu życia będą od teraz siłą rzeczy rywalizować ze sobą o pozycję liderki na rynku dietetycznych przysmaków.

KONIEC Z NIEZDROWYMI PRZEKĄSKAMI‼️ KONIEC Z NIEZDROWYMI SŁODYCZAMI‼️ Po całych miesiącach testowania, degustowania i szukania nowych rozwiązań.. mogę oddać w Twoje ręce BE RAW - ZDROWE PRZEKĄSKI, które wzbogacą Twoje menu i Twój dzień! - tak Ewa Chodakowska zachwala swój najnowszy produkt na Instagramie.

ZOBACZ: POLSKA MODELKA bita przez chłopaka! Pokazała drastyczne zdjęcia [FOTO]

Batony Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska udowadnia, że nie bez przyczyny znalazła się w tym roku w rankingu 50. najbogatszych Polek. Trenerka fitness ma żyłkę do interesu i świetnie wyczuwa aktualne trendy na rynku. Biorąc pod uwagę mode na zdrowy styl życia i jej ogromną popularność już teraz możemy się spodziewać, że pieniądze zainwestowane w startup produkujący przekąski zwrócą się w mgnieniu oka.

Macie zamiar spróbować zdrowych przekąsek Ewy Chodakowskiej czy raczej pozostaniecie wierni batonom od żony Roberta Lewandowskiego?