30 lipca w Warszawie, w obiekcie EXPO XXI Warszawa zebrali się wszyscy, dla których ważny jest zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. To efekt akcji Endorfiny na lato, do której włączyła się najpopularniejsza trenerka w Polce – Ewa Chodakowska.

- Wykorzystuję każdą możliwą okazję, aby promować aktywność fizyczną, dla zdrowia, formy i dobrego samopoczucia. Cieszę się, że mam coraz większe możliwości, by to robić. Mam więc nadzieję, że spotkanie z użytkownikami kart MultiSport zapewniło wszystkim obecnym rekordową dawkę endorfin i zmobilizowało do stałej aktywności nie tylko w wakacje, ale również w pozostałe dni roku. Chciałabym, żeby tegoroczne wakacje upłynęły w Polsce pod znakiem sportu – mówi Ewa Chodakowska.

Biorąc pod uwagę entuzjazm uczestników programu Endorfiny na lato możemy być tego pewni. W ramach sobotniego spotkania można było wziąć udział w treningu interwałowym, cross treningu, a także w zajęciach z jogi.

W trakcie grupowych ćwiczeń uczestnicy mieli okazję, zwiększyć swoją wytrzymałość, spalić maksymalną ilość kalorii, zwalczyć cellulit, poprawić nastrój i co najważniejsze – odnaleźć siłę i motywację do dalszych treningów, które utrzymają ich w dobrej formie.

Podtrzymanie endorfinowego zapału do ćwiczeń jest wciąż możliwe dzięki programowi Endorfiny na lato. Posiadacze kart MultiSport, w ramach akcji, w dalszym ciągu mogą korzystać z rowerów miejskich przez 1h dziennie bez ponoszenia dodatkowych kosztów w 12 największych polskich miastach.

Do wyboru są też wybrane odkryte baseny i parki linowe, boiska do siatkówki plażowej oraz treningi fitness na świeżym powietrzu, a także audiobooki, które stanowią atrakcyjny dodatek do wakacyjnych aktywności.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Polki ćwiczyły z Ewą Chodakowską!

Przeczytaj także: Ewa Chodakowska Pokazała swoje zdjęcie sprzed 9 lat. Metamorfoza robi wrażenie!