Ewa Chodakowska to jedna z najsłynniejszych polskich trenerek. Nazywana jest trenerką wszystkich Polek. To ona zmotywowała tysiące kobiet do  aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Co prawda naście lat temu Polaków podrywała z kanapy Mariola Bojarska- Ferenc, jednak to właśnie Chodakowskiej udało się odnieść spektakularny sukces.

Dzięki niej tysiące kobiet przekonało się do ćwiczeń i zaczęło walczyć o to, by mieć wysportowane ciała. Co prawda w sieci pojawia się mnóstwo negatywnych komentarzy, mówiących że ćwiczenia trenerki są szkodliwe dla zdrowia to jednak Ewa Chodakowska uodporniła się już na hejt.

Zobacz: Ewa Chodakowska szczerze wyznaje: Zrobiłam biust z zazdrości o rozmiar biustu mojej siostry

Wszystko dzięki ukochanemu, który udziela jej ogromnego wsparcia. Ewa Chodakowska poznała się z Lefterisem Kavoukisem w 2009 roku w Grecji, a cztery lata później wzięli ślub. Dziś swoje życie dzielą między Polskę i Grecję, a wspólnymi zdjęciami chętnie dzielą się w sieci. 

ZobaczEWA CHODAKOWSKA na egzotycznych wakacjach z mężem. Wypoczywają na Mauritiusie [ZDJĘCIA]

Ewa Chodakowska często wrzuca na swoje media społecznościowe zdjęcia ukochanego. W ubiegłym roku para świętowała drugą rocznicę ślubu, a zaledwie kilka miesięcy temu Lefteris Kavoukis obchodził urodziny. Za pomocą mediów społecznościowych Chodakowska złożyła mu życzenia i dodała ich zdjęcia pełne czułości.

Zobacz: Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis tak czule się kochają. Zobaczcie jak okazują sobie miłość [ZDJĘCIA]

Dziś na Instagramie i Facebooku Ewy Chodakowskiej znajdziemy nie tylko zdjęcia jej wyrzeźbionej sylwetki czy jej ukochanego. Trenerka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała jak wygląda jej mieszkanie.  Zobaczcie w naszej galerii jak mieszka Ewa Chodakowska!