Ewa Chodakowska ma rzesze fanów - na Facebooku jej profil lubi prawie 2 miliony użytkowników. Popularność ma jednak swoje ciemne strony. Otóż nie brakuje tych, którzy krytykują m.in. oryginalną urodę Chodakowskiej. Szczęśliwie ona stara się mieć do tego dystans i obracać wszystko w żart.

Trenerkę fitness nieustannie wspiera w działaniu jej mąż, grecki trener Lefteris Kavoukis. Para poznała się w 2009 r. na jednej z greckich wysp. Ślub wzięli w 2013 r. Do tej pory swoje życie dzielą między Polskę a Grecję, czym chętnie chwalą się na portalach społecznościowych. Jak wyglądał początek ich znajomości?

"Pojechałam tam na tydzień, a zostałam dwa lata" - powiedziała w jednym z wywiadów Ewa Chodakowska.

Mąż Chodakowskiej zwierzył się z kolei, że przyszłą żonę pokazał mu kolega z pracy. Ponoć stwierdził, że "jest taka dziewczyna z Polski, którą musi zobaczyć". 

"Kiedy ją ujrzałem, wtedy zrozumiałem. Wtedy to była moja wymarzona dziewczyna, teraz to moja wymarzona żona" - wyznał Lefteris Kavoukis.

Wczoraj mąż trenerki świętował urodziny. Ewa Chodakowska poświęcił mu wpis, w którym nazwała go swoim najlepszym przyjacielem. Do życzeń załączyła romantyczne zdjęcie z gorącej Grecji: para czule obejmuje się i całuje, a w tle widać piękny krajobraz kraju. 

Dołączamy się do życzeń: wszystkiego najlepszego, Lefteris! 

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA Na Balu Mistrzów Sportu z mężem, Lefterisem Kavoukisem! [FOTO]