Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są razem od ponad siedmiu lat! Para poznała się w Grecji w 2009 roku i to przez przypadek, a dokładnie przez wspólnych znajomych. Lefteris od samego początku zawrócił jej w głowie. Para pobrała się 25 września 2013 roku.

Dziś Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis dzielą swoje życie między Polskę i Grecję, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Ich związek bardzo szybko stał się medialny za sprawą rozgłosu jaki zyskała Ewa Chodakowska. Trenerka z dnia na dzień została okrzyknięta trenerką wszystkich Polek.

Wiadomo jednak, ze życie prywatne naszych idoli najbardziej nas interesuje. Na szczęście Ewa Chodakowska co rusz zapewnia fanom dawkę swojego życia prywatnego, dzieląc się z nimi zdjęciami ukochanego Lefterisa Kavoukisa. W ubiegłym roku drugą rocznicę ślubu para świętowała w Barcelonie. Zakochani podzielili się wówczas z fanami gorącymi zdjęciami.

Zobacz: EWA CHODAKOWSKA Świętuje rocznicę ślubu w Barcelonie! [FOTO]

Wczoraj Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis świętowali trzecią rocznicę ślubu. Ewa Chodakowska z tej okazji pokazała fanom zdjęcie ze ślubu i opatrzy la je ciekawym opisem.

Troszkę więcej jak trzy lata temu, na przypadkowym spotkaniu ze znajomą - polską aktorką - podekscytowana powiadomiłam ją, ze wychodzę za mąż .. za Lefterisa .. Pamietam jej minę .. szeroko otwarte oczy .. usta rozchylone ze zdumienia .. niedowierzanie w głosie .. dziwny grymas na twarzy .. "Naprawdę ? Taką decyzje podjęłaś ? Myślałam, ze skoro jesteś juz sławna i robisz karierę, to szybko go kopniesz w tyłek?" ... WOW !!! Serio???? Kto tak robi ??? Wiesz .. Im silniejsza sie czuje, im bardziej jestem świadoma, tym bardziej pragnę z nim być :) razem tworzyć ! DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY TRZECIĄ ROCZNICE ŚLUBU  "O dziwo"  z każdym dniem kocham GO coraz bardziej - podpisała zdjęcie Ewa Chodakowska.

Zobaczcie w naszej galerii urocze zdjęcia pary!