Ewa Chodakowska była gościem naszego stałego cyklu „13 krótkich do…” Z popularną trenerką fitness spotkaliśmy się podczas promocji kosmetyków Adidas z nowej linii Adidas Adi Power. Podczas spotkania promocyjnego Ewa opowiedziała nam między innymi o zaletach stosowania kosmetyków z tej linii. Znalazła jednak też chwilę, aby porozmawiać z nami na inne tematy. Jakie?

13 krótkich do... Ewy Chodakowskiej!

Podczas wywiadu w ramach „13 krótkich do…Ewa Chodakowska odpowiedziała na kilka naszych pytań. Zapytaliśmy ją m.in. o to, od czego zaczyna każdy swój dzień? Jakie są jej ulubione słowa po grecku? Co je na idealne śniadanie? Co stosuje zawsze przed treningiem? Co robi, kiedy zabraknie jej motywacji?

W trakcie naszej rozmowy zapytaliśmy Ewę także, jak nazywałby się program talent-show, w którym chciałaby wystąpić. Jak się okazuje, Ewa ma już na niego pomysł! I to jaki?! 

Na czym dokładnie miałby polegać ten format? I jaką nosiłby nazwę? Sprawdźcie w naszym nagraniu WIDEO:

Czy to znaczy, że po „Pytanie na Śniadanie – Extra” faktycznie przyjdzie w życiu Ewy Chodakowskiej czas na talent-show pod znajomo brzmiącym tytułem…? Jak myślicie? ;-)