Ewa Chodakowska, która zdobyła sławę jako trenerka fitness motywująca Polki do aktywnego trybu życia i zdrowego żywienie, teraz postanowiła spróbować swoich sił przed kamerą jako aktorka! Ewa zagrała w komedii produkcji Telewizji Polsat "Serce nie sługa". Trenerka wystąpiła u boku gwiazd polskiego kina takich jak Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka i Mateusz Damięcki. Jak się jednak okazuje, na Ewę nie czekało zbyt duże wyzwanie aktorskie. W filmie Filipa Zylbera Chodakowska wcieliła się bowiem w… trenerkę fitness, która trenuje dwóch z głównych bohaterów filmu. W rolach tych zobaczymy Pawła Domagałę i Borysa Szyca. A co o nowym wyznaniu mówi sama Ewa? Zobaczcie PONIŻEJ:

Ewa Chodakowska w filmie "Serce nie sługa"

Ewa Chodakowska przyznaje, że jej udział w produkcji ma niewiele wspólnego ze sztuką aktorską, bo jej zadaniem w gruncie rzeczy było zagranie samej siebie:

Nie można tutaj mówić o grze. A może inaczej: zagrałam siebie, co ponoć jest najtrudniejsze. Trenerka Ewa, daje się we znaki głównym bohaterom (Szyc i Domagała). Trzeba przyznać ze chłopcy w realu mają świetną formę, natomiast w filmie pięknie zagrali zadyszkę! »Serce nie sługa« OD JUTRA W KINACH, a ja dzisiaj pędzę na premierę” – zapraszała Ewa Chodakowska na swoim Facebooku.

"Serce nie sługa" to komedia inspirowana prawdziwa miłością. Film jest opowieścią o związkach ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość. W obsadzie produkcji poza Chodakowską, Szycem i Domagałą pojawiają się m.in. także Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska, Patricia Kazadi, Julia Wieniawa i Paulina Gałązka.

Film wchodzi na ekrany kin już dziś, 4 października 2018. Zdjęcia Ewy z planu i premiery filmu "Serce nie sługa" już teraz znajdziecie zaś w naszej GALERII--->

Wybierzecie się na jej filmowy debiut do kina?