Ewa Chodakowska całkiem niedawno połączyła siły z firmą Purella Food i wspólnie z nią stworzyła przekąski Be Raw, które teraz firmuje swoją twarzą oraz nazwiskiem. Ta współpraca była dla niej to tyle istotna, że sama jest fanką słodyczy, choć jak na trenerkę fitness przystało – oczywiście unika cukru. Jak wyznała w jednym z wywiadów, stworzenie wartościowych i pysznych produktów było jej odwiecznym marzeniem. Teraz, dzięki współpracy z marką Purella Food, mogło się ono spełnić. Jak się jednak okazuje, Ewa musiała sama zainwestować w swój nowy biznes. Ile gotówki musiała wyłożyć?

Ewa Chodakowska - ile zainwestowała w batony Be Raw?

Jak podał dwutygodnik "Flesz", Ewa Chodakowska zainwestowała w batony i kulczki ponad 2 miliony złotych! Jak się jednak okazuje, to dopiero początek tej inwestycji. W przyszłym roku gwiazda fitnessu zamierza wprowadzić bowiem kolejne innowacyjne produkty, co oznacza, że na ich produkcję będzie musiała wyłożyć jeszcze więcej. Czy ta inwestycja ma szanse się zwrócić? Czy batony i kulki Chodakowskiej będą hitem?

ZOBACZ: CHODAKOWSKA, KULCZYK, RADWAŃSKA na liście 50 najbogatszych Polek 2017. Jaki mają majątek? Kto jeszcze się na niej znalazł?

Ewa Chodakowska nie ma co do tego zapewne najmniejszych wątpliwości! Linia Be Raw to cztery rodzaje batonów i trzy rodzaje kulek, w tym proteinowych, m.in. z dodatkiem surowego kakao, buraków, daktyli oraz popularnych ostatnio nasion chia. Bezcukrowe przekąski Chodakowskiej mają kosztować między 5 a 8 złotych. Przekąski z Chodakowską na opakowaniu mają trafić do sklepów już na początku listopada.

Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek

Czy ta inwestycja przyczyni się do powiększania majątku Ewy Chodakowskiej? Przypominamy, w tym roku magazyn Wprost oszacował majątek gwiazdy Internetu na 49 mln zł, dzięki czemu guru fitnessu znalazła się na 47. pozycji zestawienia najbogatszych Polek.

Myślicie, że dzięki nowej inwestycji w przyszłym roku wskoczy na wyższą pozycję? Uda jej się na niej przegonić Anię Lewandowską?