Ewa Chodakowska to jedna z gwiazd nowego sezonu programu "W roli głównej". Magdzie Mołek udało się namówić najpopularniejszą trenerkę fitness w Polsce na bardzo konkretne zwierzenia. 38-latka zdradziła w intymnym wywiadzie, który właśnie trafił do sieci, m.in. jakie ma plany na przyszłość. Pojawił się też wątek macierzyństwa. Co ciekawe, Chodakowska nie wzbraniała się przed odpowiedzią na pytanie o chęć posiadania potomstwa.

Ewa Chodakowska zdradza, kiedy zostanie matką

- A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam są dzieci? - zapytała Magda Mołek.

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas - odpowiedziała Chodakowska.

Prowadząca postanowiła pociągnąć ten wątek i dopytać, jak na kwestię dzieci zapatruje się mąż Ewy, Lefteris Kavoukis. Trenerka i bizneswoman odpowiedziała w następujący sposób:

- Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata.

 Z wypowiedzi Chodakowskiej wynika więc, że planuje po raz pierwszy zostać matką w wieku 40 lat. Nie mamy wątpliwości, że trenerka i bizneswoman byłaby fantastyczną mamą - wystarczy spojrzeć na jej niesamowite relacje z dziećmi jej rodzonej siostry. Wątek jej siostrzenicy zresztą też przewinął się w rozmowie. Ewa szczerze przyznała, że okres, gdy Vanessa Florczak miała poważne problemy ze zdrowiem należał do najgorszych w jej całym życiu. 

To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie przegadany i zdawałoby się, przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży. Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (...), że moja siostrzenica jest wieziona (...) do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani - wspominała.

Opowiadając o tych traumatycznych chwilach, nie była w stanie powstrzymać łez.

Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień - dodała.

Cały odcinek "W roli głównej" z Ewą Chodakowską można już obejrzeć na player.pl.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska z mężem: Co nas łączy, a co dzieli [WYWIAD]