Rozmowy w toku to jeden z najdłużej emitowanych programów na antenie stacji TVN. To polski talk-show, w którym zaproszeni do studia goście opowiadają autentyczne historie ze swojego życia. Niewielu pamięta, że prowadzącą program nie zawsze była Ewa Drzyzga. Jak wyglądały początki?

Rozmowy w toku początki

Program Rozmowy w toku wszedł na antenę wiosną 2000 roku. Pierwszymi prowadzącymi były Ewa Bakalarska i Anna Maruszeczko. Panie świetnie radziły sobie w roli gospodyń talk-show.  Jesienią 2000 roku do obsady programu dołączyła Ewa Drzyzga. Był to strzał w dziesiątkę!

Fani programu szybko przekonali się do nowej prowadzącej, która podbiła ich serca naturalnością, wdziękiem i łatwością w nawiązywaniu kontaktów z gośćmi. Ewa Drzyzga przez ostatnie 16 lat była jedyną prowadzącą programu Rozmowy w Toku.

Oczywiście u boku Ewy Drzyzgi przez ostatnie szesnaście lat przewijało się grono znanych psychologów, pedagogów, seksuologów i psychoterapeutów, którzy udzielali wsparcia zaproszonym gościom, pomagając im znaleźć wyjście z trudnych lub kłopotliwych sytuacji. Wśród nich byli: Iwona Wiśniewska, Ewa Żeromska, Aleksandra Sarna czy Karol Łojek.

Niestety dziś na oficjalnym koncie programu pojawiło się oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że Rozmowy w Toku znikają z anteny. Ostatni odcinek programu zostanie pokazany w poniedziałek 31 października.

Wszystko, co dobre, musi się kiedyś zakończyć…Dziękujemy za te 16 z „Rozmowami w toku” – brzmi komunikat.

Jak się okazuje program znika z anteny, ale nie jego gospodyni. Ewa Drzyzga dostanie nowy program, którego emisja rusza już w przyszłym roku. Na razie stacja nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących nowego programu.