W "The Voice Kids" wystąpiła w sobotę Olivia Klinke, która na Przesłuchaniach w Ciemno zdecydowała się zaśpiewać jeden z trudniejszych utworów Ewy Farnej. Dziewczynka zdecydowała się na utwór "Cicho", jednocześnie odwracając wszystkie fotele i gwarantując sobie przejście do kolejnego etapu, czyli Bitwy. Nie tylko jurorzy byli zachwyceni występem Olivii, która świetnie poradziła sobie z piosenką, ale w niemałym szoku była również Ewa Farna. Wokalistka na swoim Facebooku zamieściła gratulacje dla 12-latki. Co napisała?

Ewa Farna zachwycona Olivią Klinke w The Voice Kids

Ewa Farna, tak jak publiczność zgromadzona w studio oraz jurorzy "The Voice Kids", była pod wielkim wrażeniem talentu 12-letniej Oliwii Klinke, która w sobotę zaśpiewała utwór "Cicho":

"Olivia gratuluję odwagi na zaśpiewanie niełatwego numeru (jeden z najtrudniejszych w mym repertuarze!), rodzicom gratuluję cudownej i utalentowanej na maksa córki, a Dawidowi Kwiatkowskiemu za to, że jako pierwszy się odwrócił i znał nawet tekst utworu. Dziękuję za miłą wieczorną niespodziankę" - napisała.

Olivia Klinke natomiast była bardzo szczęśliwa, że jej idolka udostępniła jej występ na Facebooku i podziękowała jej w komentarzu:

"O boże Ewa! Dziękuję Ci z całego serca"

 

Olivia Klinke - "Cicho" w "The Voice Kids"