Ślub Ewy Farnej z Martinem Chobotem był tego lata jedną z największych sensacji w polskim show-biznesie. Czy teraz piosenkarka porzuci karierą dla rodziny? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej fanów autorki hitów "Bumerang", "Cicho" i "Ewakuacja". Piosenkarka odniosła się do tych rewelacji w jednym z najnowszych wywiadów. Czy 24-letnia artystka myśli już o tym, żeby w pewnym momencie skupić się na rodzinie i rodzeniu dzieci?

- Właśnie tak się kiedyś stanie. Chciałabym mieć z Martinem tradycyjną rodzinę. Kariera i popularność nie są tak ważne. Ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy - mówi w wywiadzie dla magazynu "Twój Styl".

Ewa Farna opowiedziała w rozmowie także o początkach swojej znajomości z Martinem Chobotem. Gwiazda przyznaje, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Wokalistka i gitarzysta są razem cztery lata, ale znają się już od dziewięciu.

- Martin długo był kolegą z pracy. Ominęły nas randki, na które dziewczyna biegnie wystrojona, pachnąca, z wytuszowanymi rzęsami. On widział mnie zmęczoną, wkurzoną, bez makijażu, z maseczką na twarzy. Niewyspaną po całej nocy w trasie - przyznaje piosenkarka.

Ewa Farna zdaje sobie sprawę z tego, że w show-biznesie ważny jest wygląd. Wokalistka zmęczona jest jednak już pytaniami na temat swojej figury, wagi i rozmiaru. Gwiazda przyznaje też, że nie przyjęłaby propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej dla "Playboya".

- Nie. Moje nagie ciało należy do mojego faceta. Jestem otwarta i dzielę się ze światem wszystkim: muzyką, myślami, ale nagie ciało jest dla mnie i dla mężczyzny, którego kocham. No widzisz, wyniosłam się daleko, a dalej jestem Ewą z Wędryni, wioski pod Trzyńcem - wyznała Farna.

Co sądzicie o podejściu Ewy Farnej do spraw związanych z rodziną i intymnością?

ZOBACZ: EWA FARNA opowiedziała o ślubie. Dlaczego nie chciała nikomu mówić o tym, że wychodzi za mąż?