Program "Idol" po 12 latach wraca na antenę Polsatu! Już 15 lutego, w środę, będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowej, odświeżonej wersji talent-show. W jury, tak jak zapowiadano, zasiądą: Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz. To właśnie oni będą oceniać uczestników programu. Jak się czują po nagraniach pierwszych castingów?

ZOBACZ: IDOL Ewa Farna w jury. Kto jeszcze?

To zdradzili dziennikarzom podczas czwartkowej konferencji prasowej show. Poza gwiazdami, które zasiądą w jury programu, przybyła na niego także również dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew oraz prowadzący program - Maciej Rock.

Całe jury pojawiło się na spotkaniu z dziennikarzami w wyśmienitych humorach i fantazyjnych stylizacjach. Ewa Farna pokazała odważny, dżinsowy total look do którego dobrała długi, biały T-shirt i chustkę w azteckie wzory, wiązaną na głowie. Naszą największą uwagę zwróciły jednak botki w szpic - również uszyte z dżinsu!

Fantazyjnych elementów nie zabrakło także w stylizacji Eli Zapędowskiej. Trenerka głosu, nauczycielka śpiewu i jurorka poprzednich edycji show pokazała się w granatowej bluzce z satyny, błyszczącym żakiecie we wzór moro i naszyjniku z setek małych kółeczek.

POLECAMY TEŻ: IDOL nowa edycja programu w telewizji Polsat. Castingi ruszyły!

A jak wyglądała reszta jurorów i Maciek Rock? Przekonajcie zaglądając do naszej GALERII ZDJĘĆ.

Przypominamy: pierwszy odcinek nowej edycji "Idola" będziecie mogli zobaczyć już 15 lutego. Oczywiście na antenie telewizji Polsat.