Ewa Farna jest w zaawansowanej ciąży! Popularna wokalistka i jej mąż, czeski muzyk Martin Chobot, już wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Artystka poinformowała fanów o swoim odmiennym stanie w dość nietypowy sposób, bo za pomocą nowego teledysku do czeskiej piosenki napisanej przez swojego życiowego partnera. W wideoklipie złożonym z nagrań pochodzących z prywatnego archiwum gwiazdy znalazły się m.in. fragmenty ślubnego filmu oraz nowe ujęcia z wakacji, na których piosenkarka chwali się swoim mocno już zaokrąglonym brzuchem. 25-latka na razie nie zdradziła płci swojego dziecka.

Ewa Farna jest w ciąży

Ewa Farna na Instagramie ujawniła, że piosenka, do której powstał ten intymny teledysk, została stworzona już półtorej roku temu. Wokalistka i jej mąż początkowo jednak nie mieli jednak zamiaru dzielić się nią ze światem. Dlaczego zmienili decyzję? Ewa szczegółowo wyjaśniła powody we wpisie na swoim profilu.

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“.
Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy.
Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach.
Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny.

Gratulacje! Zobacz zdjęcia Ewy Farnej w ciąży już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EWA FARNA wzięła ślub w tajemnicy! Kim jest mąż piosenkarki?