Ewa Farna jurorką "All Together Now" - nowego show Polsatu! Jak donosi Flesz, wokalistka już niedługo będzie mogła sprawdzić się w nowej roli, i nie będzie to rola mamy. Chociaż jakiś czas temu Farna podkreślała w wywiadach, że rodzina i posiadanie dzieci są jej sensem życia, to decyzję o macierzyństwie przekłada na później. Jesienią zobaczymy ją za to w jury "All Together Now", czyli nowej formuły telewizji Polsat. Program będzie połączeniem "Idola" z "X Factorem", a przed początkującymi wokalistami zostanie postawione wyzwanie przekonania setki ludzi i jury, że mają talent. Obok Ewy Farnej w jury programu zasiądzie również Ramona Rey. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna. Czy udziałem w programie Ewa Farna chciała uciąć plotki i pytania o ciążę? Menedżerka Ewy Farnej skomentowała te doniesienia!

Ewa Farna jest w ciąży? Menedżerka gwiazdy komentuje

"Nie każda 25-latka, która wyszła za mąż, musi od razu mieć dzieci! Ewa zostanie mamą, ale najszybciej za kilka lat. Teraz intensywnie pracuje" - mówi w rozmowie z Fleszem menedżerka Ewy Farnej, Karolina Kędra.

Ewa Farna nie planuje więc na razie zostać mamą. Wokalistka skupia się na karierze, obecnie przebywa w letniej trasie koncertowej wraz ze swoim zespołem. Wystąpi też na wielu festiwalach. Nie znaczy to jednak, że nie cieszy się urokami małżeństwa z Marcinem Chobotem, którego poślubiła w ubiegłym roku. Wręcz przeciwnie - uważa, że "małżeństwo jest cool"!

ZOBACZ: EWA FARNA wzięła ślub w tajemnicy! Kim jest mąż piosenkarki?