Ewa Farna wyszła za mąż? Jeszcze przed wylotem Ewy Farny do Stanów Zjednoczonych krążyły plotki, że ta podróż może być niezwykła z co najmniej kilku przyczyn. Chłopak piosenkarki Martin Chobot właśnie w USA planował podobno oświadczyć się Ewie. Najwyraźniej uznała, że to najwyższy czas na sformalizowanie ich związku. Para jest już od niemal trzech lat, a polska wokalistka o czeskich korzeniach mimo swojego niezwykle młodego wieku (ma zaledwie 23 lata!) niejednokrotnie zapewniała, że czuje się już gotowa zarówno do małżeństwa, jak i do założenia rodziny.

Zobacz: Ewa Farna  świętuje z chłopakiem trzecią rocznicę związku. Co zaplanowali?

Jak jednak można zgadywać po ostatnich wpisach Ewy Farny na social mediach, na oświadczynach mogło się nie skończyć. Czeskie media donoszą bowiem, że Ewa Farna i Martin Chrobot pobrali się w obecności swoich rodziców podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Co miało by na to wskazywać?

Zobacz też: EWA FARNA Gwiazda przyznaje się do błędu: Bóg dał mi nauczkę

Najpierw wokalistka zmieniła imię i nazwisko na prywatnym koncie na Facebooku. Teraz nazywa się na nim Emma Chobot. Następnie opublikowała na Instagramie zdjęcie ze ściany lotniska w Los Angeles z napisem Peace & Love. Fotkę w dokładnie w tym samym miejscu zaledwie kilkanaście dni wcześniej zrobiła sobie Agnieszka Woźniak-Starak. Czy oznacza to, że autorka przeboju Na ostrzu, jurorka polskiego X Factora i zeszłoroczna Kobieta Glamour faktycznie zmieniła stan cywilny?

 

 

Publicznie tego jeszcze nie ogłosiła ale mamy powody sądzić, że tak właśnie się stało! A może jedynie droczy się z mediami, tak samo jak chwilę po swoim ślubie robił to Kuba Wojewódzki? Jak sądzicie?

Tak czy siak, profilaktycznie wysyłamy Ewie serdeczne życzenia szczęścia i powodzenia na nowej drodze życia! Niezależnie od tego, jaka by ona była...