Ewa Farna uchodzi za jedną z najmniej kontrowersyjnych polskich gwiazd. Być może dlatego, że zamiast bywania na branżowych imprezach, woli koncertować po całej Polsce. Słynie także z tego, że ma dystans do plotek, które pojawiają się w prasie na jej temat. Wielokrotnie żartowała m.in. ze swojej wagi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Farna złożyła odważną deklarację o swojej... pupie

To także jedna z nielicznych polskich wokalistek, która odniosła sukces poza granicami kraju. Jej popularność w Czechach jest porównywalna z tą w Polsce, co zresztą ona sama umiejętnie wykorzystuje. Stara się nie zaniedbywać fanów ani w jednym, ani drugim kraju.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Farna przyznaje się do błędu: Bóg dał mi nauczkę

Ostatnio pisaliśmy o widocznej metamorfozie Ewy Farnej. Na zdjęciach, które zamieszczała w Internecie wyraźnie dało się zauważyć, że gwiazda schudła. Obserwatorzy i media nie szczędzili jej ciepłych i pełnych uznania słów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poznajecie? Zobaczcie spektakularną metamorfozę Ewy Farnej [ZDJĘCIA]

Tym razem wokalistka zaprezentowała nową fryzurę. Jej autorem jest znany fryzjer i stylistka gwiazd, Bartek Janusz, który współpracuje z czołowymi przedstawicielkami polskiego show-biznesu, m.in. z Margaret, Natalią Siwiec i Grażyną Wolszczak. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wolszczak, Siwiec, Margaret to on odpowiada za ich stylizacje [ZDJĘCIA]

Na jutrzejszy Zlot Fanow, trzeba sie przywiesc cos nowego;-). #thatsnotfake #newhairstyle #bartekjanusz #ewafarna #witajgrzywo #krotkiwlos #nowaja #czujelato - podpisała zdjęcie Ewa Farna.

Jak oceniacie zmianę w wyglądzie Ewy Farnej? 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Farna zaskoczyła bardzo głębokim dekoltem