Ewa Farna wzięła ślub z Martinem Chobotem na początku września, co było sporym zaskoczeniem nawet dla jej największych fanów. To wszystko dlatego, że autorka hitów "Na ostrzu", "Bumerang" i "Ewakuacja" wcześniej nie mówiła ani nie publikowała w internecie nic, co mogłoby wskazywać na to, że już wkrótce wyjdzie za mąż za swojego długoletniego partnera. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, piosenkarka mogła też liczyć na absolutną dyskrecję bliskich zaproszonych na ślub i wesele. Żaden z gości nie przekazał bowiem wiadomości na temat uroczystości mediom. Tym sposobem wszyscy dowiedzieli się o ślubie Ewy Farnej dopiero kilka dni po fakcie bezpośrednio z oficjalnego profilu artystki na Facebooku.

- Jest to moje największe spełnione marzenie. Bałam się, to było bardzo przemyślane wszystko. Ludzie to docenili. To podkreśla mój charakter. Miałam ciary, że fani będą wiedzieć to ode mnie - wyznała Ewa Farna w "Dzień Dobry TVN".

ZOBACZ: EWA FARNA wzięła ślub w tajemnicy! Kim jest mąż piosenkarki?

Ewa Farna o ślubie i fanach

Ewa Farna w sierpniu skończyła 24 lata i wyraźnie chce dać wszystkim do zrozumienia, że nie chce być dłużej postrzegana wyłącznie jako idolka nastolatek, ale już jako dojrzała artystka. Gwiazda jednak nie zapomina o tym, komu zawdzięcza swój sukces i trwającą już 10 lat obecność na rynku muzycznym.

 - Gdyby nie fani mogłabym co najwyżej śpiewać do lustra. Bez nich by to się nie udało. Chciałabym zamknąć ten etap dziecinności i zacząć jako dorosła kobieta - powiedziała w rozmowie z DD TVN.

Poniżej możecie zobaczyć jedynie zdjęcie ze ślubu Ewy Farnej z Martinem Chobotem, która trafiło do sieci. Co sądzicie o gwiazdach, które zachowują w tajemnicy szczegóły swojego życia prywatnego?