Ewa Farna wielokrotnie wypowiadała się na temat ciałopozytywności. W jednym z postów na Instagramie napisała, że kilka lat temu, gdy przybrała na wadze, musiała zmierzyć się z ogromną falą hejtu. Teraz opublikowała mocną zapowiedź nowego singla "Ciało". 

Ewa Farna pokazuje ciało po ciąży i zapowiada nowy singiel

25 maja będziemy mogli posłuchać nowej piosenki Ewy Farnej, "Ciało". Wokalistka zapowiedziała ją w mediach społecznościowych wrzucając wideo z mocnym przekazem. Zaczęła od przykrych komentarzy, jakie otrzymywała: 

'Wygląda jak dwa polskie TIR-y', 'Ogromny sterowiec z ośmioma brodami', 'Gruba świąteczna bańka', 'Tłusta jak świnia'. Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę. Dopiero po medialnej cyberprzemocy, przejęło kontrolę emocjonalne jedzenie i podświadomie zaczęłam nabierać warstwy, która miała przed atakiem z zewnątrz, chronić to kruche w środku - wyznaje w krótkim wideo.

W klipie pokazała fragment swojego ciała i rozstępy na brzuchu. Przyznała, że to ciąża sprawiała, że nabrała do niego szacunku. 

Dziś doceniam swoje ciało. Nabrałam ogromnego podziwu do niego poprzez ciążę, która też na nim zostawiła ślady - zakończyła.

Emocjonalne wideo znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Beatrycze jest w ciąży! Podano przybliżony termin porodu wnuczki królowej Elżbiety II