Ewa Farna zaskakuje swoich fanów już od samego początku nowego roku. Wokalistka skradła serca widzów telewizji Polsat podczas Sylwestra w Katowicach, kiedy to pokazała się w głośnym „makijażu sylwestrowym” lansowanym w Pytaniu na Śniadanie. Teraz piosenkarka postanowiła pokazać, co to znaczy wejść w nowy rok z przytupem i zamieściła w sieci teledysk do swojej najnowszej piosenki Wszystko albo nic. Widzieliście go już?

ZOBACZ: EWA FARNA w makijażu z "Pytania na Śniadanie" na sylwestrze!

Ewa Farna opublikowała właśnie teledysk do piosenki Wszystko albo nic. Utwór będzie promował film o takim samym tytule. Komedia romantyczna z muzyką Farny to duża polsko-czesko-słowacka koprodukcja. Szykuje się kinowy hit? Ciężko zgadywać, bo film wejdzie do kin dopiero w marcu 2017 roku. Póki co możemy się za to cieszyć jego muzycznym motywem przewodnim.

W teledysku Wszystko albo nic pojawili się nim m.in. Michał Żebrowski i Paweł Deląg. To właśnie ci aktorzy będą walczyli w filmie o względy jego głównej bohaterki. Oto, jakie przecieki z planu Ewa zamieszczała na swoim Instagramie:

 

 

Co ciekawe, premiera utworu Farny zbiega się w czas z premierą piosenki Mateusza Magi First Kiss. Utwór Farny również masz mniej niż 3 minuty, spokojnie mógłby zatem startować w polskich preselekcjach do Eurowizji. Czy Farna zdecydowałaby się na taki krok?

POLECAMY: IDOL Ewa Farna w jury. Kto jeszcze?

Już kiedyś wokalistka zadeklarowała, że póki co nie myśli o Eurowizji. Bo choć dostała takie propozycje z obu krajów, w których mieszka i tworzy, to jednak obie odrzuciła, aby nie zawieść swoich fanów ani w Polsce, ani w Czechach.

Szkoda, bo utwór Wszystko albo nic naprawdę wpada w ucho. Zresztą sprawdźcie sami:

 A może wolicie jej czeską wersję?