Ewa Farna od kiedy przestała być nastolatką nieustannie zmaga się z falą komentarzy na temat swojego wyglądu. Złośliwi internauci głównie wytykają jej wagę i sugerują, że w ostatnim czasie sporo przytyła. Gwiazda zdaje się jednak nie przejmować tymi opiniami i na swój występ oraz debiut w roli konferansjerki podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 wybrała stylizacje, w których pokazała sporo ciała. Krótka fioletowa sukienka do połowy uda wyeksponowała jej nogi, a długa fuksjowa suknia z bardzo głębokim dekoltem odsłaniała jej biust. Na scenie wyglądała na bardzo pewną siebie - ośmielona aplauzem publiczności łapała się nawet za piersi i pupę. Już po występie zapewniała że kompletnie nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, bo gdyby to robiła, to nie byłaby w stanie w ogóle wykonywać swojego zawodu.

Ewa Farna - jak dba o dobrą kondycję?

Ewa Farna zamiast na niemiłych komentarzach na temat swojego wyglądu skupia się na rozpoczętym na Polsat SuperHit Festiwal 2018 letnim sezonie koncertowym. A ten w tym roku jest u gwiazdy wyjątkowo obfity. Wokalistka od końca maja do początku października zagra przeszło 50 koncertów, czasami nawet po dwa dziennie w różnych miejscowościach. Nie da się ukryć, że jest to spore obciążenie dla organizmu. Zapytaliśmy Ewę, czy jakoś specjalnie przygotowuje się do swoich występów: - Dużo snu, bo to jest najważniejsze dla strun głosowych. A to jest mięsień, którego ja najbardziej używam [śmiech]. Nie piję dużo alkoholu, nie piję czarnej herbaty, nie mogę jeść dużo orzechów, bo mi to potem przeszkadza w śpiewaniu. To są takie moje obserwacje.

Ewa Farna zapewniła nas też, że dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu, jakim jest każdy koncert, w rezultacie staje się coraz mocniejsza i ma jeszcze więcej siły na następne występy.

Zdjęcia Ewy Farnej z Polsat SuperHit Festiwal znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: HONORATA SKARBEK: Wiele razy wbito mi nóż w plecy [WYWIAD WIDEO]