Ewa Farna jako jedna z nielicznych polskich gwiazd może pochwalić się osiągnięcia poza granicami Polski. Jej popularność u naszych południowych sąsiadów jest porównywalna do tej w naszym kraju. Gwiazda zdobyła szczyty popularności w Czechach: jej płyty pokrywają się tam złotem i platyną. Na koncie ma również wiele sukcesów Polsce, by wymienić tylko posadę jurora w programie "X Factor" i trenerki w Bitwie na głosy (o świetnych wynikach sprzedaży płyt i singli nie wspominając).

Popularność nie zepsuła jednak Ewy Farnej, która cieszy się niesłabnącą sympatią publiczności. Wszystko dlatego, że piosenkarka znana jest z dystansu do siebie - często śmieje się ze złośliwych komentarzy, na przykład dotyczących swojej sylwetki. Wspiera również koleżanki z branży: znana jest z przyjaźni z Eweliną Lisowską i Margaret.

Ostatnio w jej życiu dało się zauważyć pewne zmiany, m.in. w sposobie ubierania się. Pisaliśmy o bardzo odważnej kreacji piosenkarki, która uwydatniła jej biust na gali wręczenia Fryderyków

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA zaskoczyła bardzo głębokim dekoltem

Tym razem fani i media zaobserwowali, że sylwetka Ewy Farnej zmieniła się. Mimo tego, że gwiazda zawsze podkreślała, iż nie ma zamiaru na siłę nic nikomu udowadniać i odchudzać się, publikowane na Instagramie najnowsze zdjęcia dowodzą, że wokalistka sporo zeszczuplała.

Czy to efekt specjalnej diety i ćwiczeń czy może idealnie dobranych stylizacji, które sprytnie ukrywają wszelkie niedoskonałości sylwetki i starannie wykonanego makijażu, który podkreśla urodę piosenkarki? Nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że Ewa Farna wygląda naprawdę kwitnąco.