Ewa Farna zmieniła nazwisko! Tak przynajmniej wynika z długiego wpisu na Instagramie, w którym piosenkarka podsumowała 2017 rok. Poza pochwaleniem się swoimi najważniejszymi sukcesami zawodowymi z ostatnich 12 miesięcy, gwiazda zdobyła się też na wyznanie dotyczące swojego prywatnego życia. Wszystko wskazuje na to, że po ślubie wykonawczyni hitu "Bumerang" zdecydowała się przyjąć nazwisko po swoim świeżo upieczonym mężu.

- Na dodatek mam na ręce taki pierścionek, że jak na niego spojrzę, to się uśmiecham. No i nowy dowód. Nie kumam jak to się wszystko mogło wydarzyć, ale jak patrzę na 2017 to jestem ogromnie wdzięczna i zaskoczona - pisze Ewa Farna.

ZOBACZ: KHLOE KARDASHIAN zdradza imię dziecka, a Ellen pyta o ciążę Kylie Jenner!

Ewa Farna przyjęła nazwisko po mężu

Ewa Farna latem wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Martina Chobota. Ewa Chobot lub Ewa Farna-Chobot - tak najprawdopodobniej w urzędowych dokumentach figuruje teraz pełne nazwisko sławnej piosenkarki. Artystka jednak oficjalnie wciąż funkcjonuje pod swoim starym nazwiskiem, do którego przyzwyczajeni są jej fani. To raczej standardowe posunięcie w przypadku gwiazd show-biznesu.