Ewa Farna to jedna z ulubionych gwiazd młodego pokolenia. Dlaczego? Po pierwsze swoim wokalem potrafi zagiąć nawet najbardziej utalentowane gwiazdy. Po drugie ma do siebie ogromny dystans  i wyjątkowe poczucie humoru.

Ewa Farna zaistniała w polskim show-biznesie mając zaledwie 12 lat. Wzięła wówczas udział w programie Szansa na sukces i podbiła serca zgromadzonej publiczności. Wygrany odcinek otworzył jej drzwi do kariery. Rozpoczęła współpracę z czeskim producentem, Leszkiem Wronką (który prywatnie jest dziś mężem Haliny Mlynkovej).

Zobacz: Ewa Farna od niewinnej dziewczynki do jednej z najseksowniejszych gwiazd [ZDJĘCIA]

Dziś Ewa Farna  ma na koncie rzeszę fanów i wielbicieli. Piosenkarka zaskarbiła sobie życzliwość i wsparcie publiczności byciem…szczerą. Wokalistka nie ma problemu z akceptacją siebie i reaguje śmiechem na wszystkie negatywne komentarze związane z jej sylwetką. Przypomnijmy, że jakiś czas temu zarzucano Ewie Farnie, że znów przytyła, wyliczano ile waży, a ile powinna.

Na szczęście Ewa Farna ma do siebie dystans i nie przejmowała się negatywnymi komentarzami. Co prawda jakiś czas temu przeszła niemałą metamorfozę. Nie tylko schudła, ale i zmieniła fryzurę. Wielu zastanawiało się co stoi za nagłą przemianą gwiazdy?

Zobacz: Ewa Farna już tak nie wygląda. Zdecydowała się na ostre cięcie. Zobacz jej odważną metamorfozę

Odpowiedź jest bardzo prosta – miłość. Ewa Farna od trzech lat jest w związku z czeskim gitarzystą, Martinem Chobotem. Martin gra w zespole Ewy Farny, razem jeżdżą w trasy koncertowe, dzięki czemu spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

Zakochani niechętnie występują publicznie, ale podczas koncertów Ewa Farna chętnie wspomina, że wraz z ukochanym dzieli swoje życie już od trzech lat. Kilka dni temu zakochani obchodzili właśnie trzecią rocznicę związku. Jakiś czas temu mówiono,  że Martin Chobot oświadczył się wokalistce, ale para jak na razie nie potwierdziła tych rewelacji.

Para w ten wyjątkowy dla nich dzień  postanowiła spełnić swoje marzenie. Zakochani wybrali się… do Stanów Zjednoczonych!

 Swietujemy trzecia rocznice naszego zwiazku, osmy rok gramy razem w zespole... Teraz jedziemy Stany Zjednoczone- nasze wspolne marzenie o ktorym marzylismy 2 lata. Jest tutaj bosko a ja nie wyobrazam sobie lepszego kumpla na taka podroz po USA i podroz zycia niz wlasnie Jego - podpisała wspólne zdjęcie Ewa Farna.  

Zobaczcie w naszej galerii ich urocze wspólne zdjęcia!